Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie kompatybilna z najowszymi standardami.
Zalecane jest użycie alternatywnej przeglądarki niż Internet Explorer.
Pobierz Pobierz Pobierz Pobierz Pobierz

Usługi kadrowo-płacowe

  Jednym z segmentów naszej działalności jest wsparcie przedsiębiorców w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Wykonujemy szereg czynności, które zapewniają oszczędność czasu oraz finansów, dzięki zrezygnowaniu z posiadania w strukturach firmy działu, jakim są kadry i płace. Zlecając outsourcing w tym zakresie naszej firmie zyskują Państwo oszczędność finansową, związaną z brakiem konieczności powołania i utrzymania działu w firmie. Ponadto pracownicy mogą poświęcić swój cały czas na realizację działań przedsiębiorstwa i nie muszą być czasowo oddelegowywani do obsługi zadań kadrowych.

  Świadczymy usługi kadrowo-płacowe, w tym oferujemy:

  • przygotowanie dokumentacji kadrowej (między innymi akt osobowych pracowników, ewidencji urlopów, itp.);
  • sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń i rozwiązań stosunku pracy, a także świadectw pracy oraz list płac z uwzględnieniem: zwolnień lekarskich, urlopów, dodatków i potrąceń, deklaracji ZUS, informacji dla pracowników na drukach ZUS RMUA, rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników (PIT-11, PIT-8B) i osób zatrudnionych na podstawie innych umów;
  • dopilnowanie terminów przeprowadzenia badań okresowych, jak też szkoleń BHP,
  • obsługiwanie umów cywilno-oprawnych (tj. zlecenia, o dzieło, innych).
  • doradztwo w sprawach dotyczących kadr i płac.

 • Podejmujemy się obsługi przedsiębiorców z sektora małych, średnich oraz dużych firm z różnych branż. Ustalamy szczegóły współpracy podczas wstępnych konsultacji – dzięki czemu możemy określić już na początku kooperacji zakres naszych kompetencji. Jesteśmy przy tym otwarci na ewentualne dalsze poszerzanie zakresu naszych obowiązków, zgodnie z potrzebami.

Formularz wyceny
usług księgowych

zapisz się do newsletter’a
Będziesz otrzymywał istotne informacje na temat zmian w prawie podatkowym
oraz promocji naszych usług