Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie kompatybilna z najowszymi standardami.
Zalecane jest użycie alternatywnej przeglądarki niż Internet Explorer.
Pobierz Pobierz Pobierz Pobierz Pobierz

Sporządzanie deklaracji podatkowych

W ramach wykonywanych przez nas usług, które obejmują obsługę kadrowo płacową oraz doradczą, nasze biuro rachunkowe zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług księgowych. Należy do nich między innymi sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych - wstępnych i ostatecznych, a także analizowanie bilansu oraz rachunku zysków i strat oraz przepływu środków pieniężnych.

Podczas prowadzenia małej działalności pracodawca najczęściej jest zmuszony do nieustannego sporządzania i wypełniania różnego rodzaju deklaracji w ściśle określonym terminie. Jednak zadanie to jest często pracochłonne i zabiera wiele czasu przez co najczęściej cierpią inne obowiązki. Dlatego nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc w tym zakresie.

Klientom oferujemy również sporządzanie i analizowanie przepływu środków pieniężnych. Taki rachunek pozwala na ocenę zdolności generowania środków w przedsiębiorstwie. Jest to ważny dokument, który stanowi podstawę dla wiarygodnej informacji na temat ilości posiadanych środków, ich źródle pochodzenia oraz sposobie wydawania.

W ramach obsługi kadrowo - płacowej nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem dokumentacji pracowników z uwzględnieniem ich urlopów. Ponadto sporządzamy dla naszych klientów umowy o pracę, wypowiedzenia, ale również deklaracje ZUS, czy deklaracje podatkowe.

Nasi pracownicy oferują również pomoc w sprawach takich, jak rozliczanie podatków, doradztwo w sprawie konta firmowego, a także jak uzyskać numer NIP, REGON, a także VAT-EU.

zapisz się do newsletter’a
Będziesz otrzymywał istotne informacje na temat zmian w prawie podatkowym
oraz promocji naszych usług