Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie kompatybilna z najowszymi standardami.
Zalecane jest użycie alternatywnej przeglądarki niż Internet Explorer.
Pobierz Pobierz Pobierz Pobierz Pobierz

Biuro Rachunkowe PRO-TAX

Oferując kompleksową obsługę rachunkowo – księgową.

Nasze biuro rachunkowe zapewnia rzetelną i profesjonalną pomoc w zakresie obsługi księgowej, obsługi kadrowo – płacowej oraz doradztwa podatkowego. Świadczymy wszelkie usługi księgowe klientom o różnym profilu działalności. Prowadzimy rachunkowość dla spółek prawa handlowego oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Z prośbą o pomoc w zakresie księgowości zwracają się do nas również osoby prowadzące jednoosobową działalności gospodarczą.

Nasze biuro księgowe w Bydgoszczy kieruje swoją ofertę usług księgowych do podmiotów gospodarczych oraz jednostek, które pragną poświęcić cały swój czas na rozwój działalności przedsiębiorstwa. Korzystając z usług naszego biura rachunkowego zyskują Państwo cenny czas i bezpieczeństwo prowadzonych interesów, zostawiając rozliczenia profesjonalistom. Zapewniamy najwyższą jakość i rzetelnie realizowane usługi księgowe.

Korzystając z oferty naszego biura rachunkowego w Bydgoszczy uzyskują Państwo pomoc profesjonalistów, posiadających odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie oraz doświadczenie. Prowadzona z naszym udziałem rachunkowość zapewnia znaczne oszczędności finansowe, związane z redukcją kosztów zatrudnienia pracowników, wyposażenia stanowisk pracy, szkoleń, ewentualnych zwolnień lekarskich i urlopów. Zlecając nam obsługę firmy w zakresie księgowości i rachunkowości opłacają Państwo jedynie faktycznie wykonaną usługę. Zapewniamy szereg usług księgowych oraz fachowe doradztwo podatkowe.

W trosce o pełne zadowolenie naszych Klientów, w ramach zawartej umowy, gwarantujemy odbiór dokumentów bezpośrednio z jego siedziby.
O wysokiej jakości naszych usług oraz profesjonalnej wiedzy, której wymaga księgowość oraz rachunkowość, świadczy szerokie grono zadowolonych klientów.

Dlaczego my?

Kompleksowe i profesjonalne rozwiązania dla biznesu.

inni
pro-tax
Karta podatkowa
Księga Przychodów i Rozchodów
Pełna księgowość
Kadry i płace
Integracja z kontem bankowym
Automatyczne generowanie przelewów do ZUS
Dedykowana Księgowa
Dedykowany specjalista księgowy
Dostep do systemu internetowego
Twój Pełnomocnik
Optymalizacja podatkowa
Comiesięczny bilans firmy
zapisz się do newsletter’a
Będziesz otrzymywał istotne informacje na temat zmian w prawie podatkowym
oraz promocji naszych usług