Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie kompatybilna z najowszymi standardami.
Zalecane jest użycie alternatywnej przeglądarki niż Internet Explorer.
Pobierz Pobierz Pobierz Pobierz Pobierz

Doradztwo podatkowe i księgowe

  W naszym biurze rachunkowym oferujemy pomoc i doradztwo podatkowe oraz księgowe. Możemy realizować usługę incydentalnie bądź w ramach stałej współpracy, przy czym nawiązujemy wówczas kooperację opartą o konkretny zakres świadczeń. Proponujemy nawiązanie ciągłej współpracy z uwagi na Państwa komfort. Stale realizując zlecenia dla konkretnego przedsiębiorstwa znamy już profil jego działalności, w związku z czym możemy zaproponować w krótkim czasie stosowne rozwiązanie.

  W ramach doradztwa księgowego i podatkowego oferujemy:

  • pomoc w opracowaniu strategii umożliwiającej minimalizację obciążeń podatkowych;
  • wsparcie w doborze odpowiedniego sposobu opodatkowania (najbardziej korzystnego dla prowadzonej działalności);
  • porady oraz konsultacje w zakresie formy i skutków prawnych likwidacji działalności gospodarczej, jak też wsparcie w procesie jej przeprowadzenia – w tym pomoc w przygotowaniu poprawnych deklaracji i zawiadomień;
  • sporządzanie dokumentacji kredytowych i pomoc w kwestiach dotyczących finansowania, dzięki współpracy z bankami w kwestii przygotowania dokumentacji związanej z m.in. biznes planem i analizami ekonomiczno-finansowymi; wnioskiem o udzielenie kredytu, formularzami rejestracyjnymi i zgłoszeń.

 • Zapewniamy doradztwo podatkowe i księgowe w zakresie dotyczącym prowadzenia działalności gospodarczej. Podejmujemy w tym obszarze współpracę z małymi, średnimi i dużymi firmami, z różnych branż.

Formularz wyceny
usług księgowych

zapisz się do newsletter’a
Będziesz otrzymywał istotne informacje na temat zmian w prawie podatkowym
oraz promocji naszych usług